Contacts

The options apply automatically

Contact photo
Varje Tipp

Õppejuht

VÕTA koordinaator

Üliõpilaste praktika koordinaator

Phone number 57822393 Email address varje.tipp@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

Email address kriste.talving@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

Email address kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee

Contact photo
Kadri Kõrre

Inglise keel

G1a klassijuhataja-mentor

Email address kadri.korre@yhis.parnu.ee
Contact photo
Marge Kanniste

Eesti keel

G1a klassijuhataja-mentor

Email address marge.kanniste@yhis.parnu.ee
Contact photo
Eve Popp

Bioloogia

G1c klassijuhataja-mentor

Email address eve.popp@yhis.parnu.ee
Contact photo
Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel

G1c klassijuhataja-mentor

Email address annemaarjat@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

Email address kriste.talving@yhis.parnu.ee
Contact photo
Andra Savtšuk

Füüsika

G1d klassijuhataja-mentor

Email address andra.savtsuk@yhis.parnu.ee
Contact photo
Inga Drobet

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

Email address inga.drobet@yhis.parnu.ee
Contact photo
Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

Email address mehis.merilaine@yhis.parnu.ee
Contact photo
Eleri Tehvanus

Matemaatika

G2b klassijuhataja

Male

Email address eleri.tehvanus@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

Email address kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee
Contact photo
Reet Ojasoo

Inglise keel

G3c klassijuhataja

Email address reet.ojasoo@yhis.parnu.ee

Contact photo
Inga Drobet

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

Email address inga.drobet@yhis.parnu.ee
Contact photo
Marge Kanniste

Eesti keel

G1a klassijuhataja-mentor

Email address marge.kanniste@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kadri Kõrre

Inglise keel

G1a klassijuhataja-mentor

Email address kadri.korre@yhis.parnu.ee
Contact photo
Mehis Merilaine

Kehaline kasvatus

G2a klassijuhataja-mentor

Email address mehis.merilaine@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kaia Metsaalt

Haridustehnoloog

Informaatika

G2d klassijuhataja-mentor

Email address kaia.metsaalt@yhis.parnu.ee
Contact photo
Reet Ojasoo

Inglise keel

G3c klassijuhataja

Email address reet.ojasoo@yhis.parnu.ee
Contact photo
Eve Popp

Bioloogia

G1c klassijuhataja-mentor

Email address eve.popp@yhis.parnu.ee
Contact photo
Andra Savtšuk

Füüsika

G1d klassijuhataja-mentor

Email address andra.savtsuk@yhis.parnu.ee
Contact photo
Kriste Talving

Arendusjuht

Vastuvõtu koordinaator

Mälu ja õppimine

G1d klassijuhataja-mentor

Email address kriste.talving@yhis.parnu.ee
Contact photo
Anne-Maarja Tammaru

Inglise keel

G1c klassijuhataja-mentor

Email address annemaarjat@yhis.parnu.ee
Contact photo
Eleri Tehvanus

Matemaatika

G2b klassijuhataja

Male

Email address eleri.tehvanus@yhis.parnu.ee
Published 22.10.2021 Last changed 13.02.2024